Global Delivery
Wij verzenden wereldwijd
Top-rated service
Uitstekende klantrecensies
Gratis retour
100% tevredenheidsgarantie
Lifetime Support
Met uitgebreide garanties
Global Delivery
Wij verzenden wereldwijd
Dezelfde dag verzending
Wekelijkse bestellingen zijn vóór 15.00 uur geplaatst
Lifetime Support
Met uitgebreide garanties
Huis > CO2-diffusoren > Bazooka Atomizer CO2 Diffusers > Bazooka Atomizer Co2-diffuser - Groot Voor Aquaria Tot 500l

Grote Bazooka Atomizer CO2-diffuser Voor Aquaria Tot 500L

€20,49
Bazooka Atomizer CO2-diffuser - Groot voor aquaria tot 500L
 

Belangrijkste feiten

  • Zeer efficiënte CO2-diffuser.
  • Produceert een waas van ongelooflijk kleine belletjes.
  • Eenvoudig te installeren.
  • De grote variëteit die wordt aanbevolen voor aquaria tot 500L.
  • Vereist een druk van 3 bar / 40 PSI om te functioneren (geleverd door alle CO2 Supermarket regelaars).
 

Beschrijving

De bubbels geproduceerd door een Bazooka Atomizer Diffuser zijn ongelooflijk klein (vandaar het woord 'atoom' in de productnaam) en verschijnen bijna als een rook of waas wanneer ze de diffuser verlaten. Deze ongelooflijk fijne bubbels hebben een veel groter oppervlak in vergelijking met één grote bubbel en worden daarom gemakkelijker in het aquariumwater verspreid.

Met behulp van een hoogwaardige diffuser, zoals de bazooka atomizer, zult u merken dat u uw CO2-dosering (bellentelling) kunt verlagen doordat er een hoger niveau van CO2-diffusie wordt bereikt. Dit verlaagt uw bedrijfskosten omdat uw CO2-cilinder langer meegaat.

Bovendien, als u de diffuser onder de uitstroom van het filter plaatst, zullen de kleine belletjes in de stroom worden opgevangen en langer in suspensie blijven, waardoor de CO2-belletjes meer tijd krijgen om in het aquariumwater te diffunderen.

Instructions

  • Schroef de compressiekraag los en voer de slang door.
  • Duw de slang op de inlaat van de bazooka-diffuser.
  • Gebruik handkracht (geen gereedschap) om de compressiekraag over de slang vast te zetten.
  • Druk de diffuser met de zuignappen op uw aquariumglas.
  • Tip: Plaats net boven het substraat onder de filteruitstroom. Dit zorgt ervoor dat de bellen de waterstroom uit het filter binnendringen en de CO2 langer in suspensie houden, waardoor de CO2-diffusieniveaus toenemen.
  • Tip: Als u een polyurethaanslang gebruikt, verwarm dan het uiteinde van de slang in vers gekookt water om het zachter te maken wanneer u het aan de diffuser bevestigt. Dit verwijdert de mogelijkheid van onopzettelijke schade.
 

klanten-reviews

Gemiddelde score

Individuele beoordelingen

Jack B. Geverifieerde koper 22nd Mar 2023
Lijkt goed te werken en naar het oosten te installeren, gewoon op het glas plakken Lijkt goed te werken en naar het oosten te installeren, gewoon op het glas plakken
Adam R. Geverifieerde koper 13th Dec 2022
Geweldig heel eenvoudig in te stellen Geweldig heel eenvoudig in te stellen
Nigel F. Geverifieerde koper 17th Nov 2022
Geweldige kleine diffuser en zeer efficiënt dankzij kleine bubbels Geweldige kleine diffuser en zeer efficiënt dankzij kleine bubbels
Sami M. Geverifieerde koper 9th Nov 2022
Werkt goed. Het duurt even voordat de druk stijgt voordat het gas wordt doorgelaten. Het gas dat er doorheen stroomt, komt eruit als een fijne, bijna mist. Werkt goed. Het duurt even voordat de druk stijgt voordat het gas wordt doorgelaten. Het gas dat er doorheen stroomt, komt eruit als een fijne, bijna mist.
Ed F. Geverifieerde koper 6th Oct 2022
makkelijk aan te sluiten en werkt heel goed makkelijk aan te sluiten en werkt heel goed
Dougie S. Geverifieerde koper 19th May 2022
Martin gaf uitstekend after sales advies toen ik er aanvankelijk niet in slaagde de Bazooka werkend te krijgen. Dit is niet de eerste keer dat Martin kan helpen; hij staat altijd klaar om advies te geven, waarvoor mijn dank. Martin gaf uitstekend after sales advies toen ik er aanvankelijk niet in slaagde de Bazooka werkend te krijgen. Dit is niet de eerste keer dat Martin kan helpen; hij staat altijd klaar om advies te geven, waarvoor mijn dank.
Justin G. Geverifieerde koper 24th Mar 2022
Een beetje kleiner in werkelijke grootte dan ik had verwacht, maar dat is geen slechte zaak, want het is niet zo opdringerig in mijn tank. Een beetje kleiner in werkelijke grootte dan ik had verwacht, maar dat is geen slechte zaak, want het is niet zo opdringerig in mijn tank.
Lloyd P. Geverifieerde koper 23rd Mar 2022
Werkt prima, hele kleine belletjes voor de beste diffusie en weinig afval. Werkt prima, hele kleine belletjes voor de beste diffusie en weinig afval.
Cory M. Geverifieerde koper 17th Nov 2021
Gemakkelijk te gebruiken en zeer effectieve diffuser. Gemakkelijk te gebruiken en zeer effectieve diffuser.
Sam T. Geverifieerde koper 26th Aug 2021
Hou ervan! Klein en discreet maar werkt echt goed. Hou ervan! Klein en discreet maar werkt echt goed.
Bekijk meer reviews  Loading

Photo Viewer

Foto van grote Bazooka verstuiver diffuser voor beplante tanks
Klik op de afbeelding om het volledige scherm weer te geven

Fotogallerij

Cart Activity

Someone added a product to their cart

Bekijk product

Someone added a product to their cart

Bekijk product